Atrakcje w okolicy

Polanica-Zdrój

Chcesz zagrać figurami szachowymi o wysokości 1,4 m? Przejechać się zabytkową ciuchcią? A może skorzystać ze zdrowotnych właściwości wody pochodzącej z Pijalni Wielka Pieniawa?

Zobacz więcej

Kopalnia w Nowej Rudzie

Miejsce, które z pewnością zaintryguje zarówno młodszych, jak i starszych odkrywców. Dlaczego kopalnia w Nowej Rudzie była tak niebezpieczna? Co stanowiło o jej wyjątkowości? Tego dowiesz się, przemierzającej podziemne tunele.

Zobacz więcej

Zamek Leśna Skała w Szczytnej

Malowniczo położony zamek w Szczytnej, na przestrzeni wieków zmieniał swoją rolę nie raz. Obecnie neogotyckie detale może podziwiać każdy, kto tylko pragnie poznać jego historię.

Zobacz więcej

Kompleks schronów w Náchodzie

Bunkry będące fragmentem czeskiej linii obronnej to miejsce, które z pewnością zaintryguje każdego miłośnika historii. W ich wnętrzach kryje się oryginalny sprzęt i wyposażenie żołnierzy.

Zobacz więcej

Skansen w Pstrążnej

To tutaj przeniesiesz się w czasie i obejrzysz chatę kowala, wejdziesz do starodawnej kuchni, czy odpoczniesz w ówczesnym zajeździe. A to wszystko w otoczeniu malowniczych wiejskich widoków.

Zobacz więcej

Wieża widokowa na Kłodzkiej Górze

Przepiękne widoki, rozpościerające się z wieży widokowej na Kłodzkiej Górze, stanowią najlepszą nagrodę za trud włożony w wędrówkę na Szczyt Gór Bardzkich.

Zobacz więcej

Startujemy od czerwca 2023 r.

W Łubinowym Wzgórzu zatrzymasz czas  w miejscu położonym w samym sercu natury, pośród gór i lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Polub Nas i obserwuj, jak powstajemy dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.