Atrakcje w okolicy

Narty biegowe

Przemierzanie polan okrytych śnieżną pierzyną, położonych między malowniczymi górskimi wzniesieniami oraz pośród bujnych lasów, stanowi nie lada atrakcję dla miłośników narciarstwa biegowego, którzy właśnie w tych okolicach znajdą kameralne trasy, które pozwalają czerpać jeszcze większą przyjemność z jazdy.

Zobacz więcej

Zoo Łączna

Wyjątkowy ogród zoologiczny z atrakcjami dla młodszych i starszych. Tutaj przeniesiesz się w niezwykły świat dzikich zwierząt pochodzących z całego świata, a jednocześnie zrelaksujesz się na łonie natury podczas pikniku lub ogniska.

Zobacz więcej

Stacja narciarska Zieleniec Ski Arena

Jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce zapewnia doskonałe warunki zarówno dla początkujących narciarzy, jak i tych bardziej doświadczonych. Niezapomniane wrażenia i doskonała zabawa gwarantowane.

Zobacz więcej

Ostaš – skalne miasto 

Tajemniczy labirynt pośród czeskich Gór Stołowych, złożony z unikalnych form skalnych o różnorodnych kształtach. To z pewnością miejsce wyjątkowe, które dostarczy mnóstwo rozrywki dzieciom, ale także pobudzi wyobraźnię dorosłych.

Zobacz więcej

Dolní Morava

Chcesz wybrać się na spacer ścieżką w obłokach? Przejść się po najdłuższym na świecie wiszącym moście, a może poddać się zimowemu szaleństwu i zjechać szybką kolejką górską? Szukasz tras narciarskich, szlaków rowerowych, a może po prostu chcesz podziwiać górskie widoki z kolejki linowej?

Zobacz więcej

Ośrodek narciarski Czarna Góra

Liczne, zróżnicowane trasy zjazdowe, kolejka alpejska, Snow&Fun Park z wyposażeniem do wykonywania akrobacji w locie, tor snowtubbingowy oraz wiele więcej – tutaj z pewnością nikt nie będzie się nudzić!

Zobacz więcej

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.