Nasze domki do wynajęcia

Krokus

Wyobraź sobie, że po przebudzeniu (a spało Ci się wyjątkowo dobrze) wychodzisz na taras swojego domku. Wokół Ciebie rozciąga się gęsty las, a nieopodal znajdują się majestatyczne góry, na których zawieszasz wzrok przez dłuższą chwilę. Nabierasz głębszego oddechu – w końcu jesteś w stanie porządnie się zrelaksować.

 

 

Na szczęście wyobrażenie można przekuć w rzeczywistość. Pełen komfort i piękne widoki znajdziesz w domku “Krokus”.

Zawilec

Urlop zapowiada się naprawdę aktywnie. Wędrówki po górskich szlakach, zwiedzanie podziemnych tras turystycznych, wspinaczka na twierdzę, spacery po rezerwatach przyrody, a do tego krótkie wypady za zachodnią granicę po to, aby odkryć skalne miasta, przejść się po najdłuższym wiszącym moście czy zwiedzić wyjątkowo piękną czeską stolicę.

 

 

To mogą być również Twoje urlopowe plany. A po całodziennym odkrywaniu nowych miejsc, odpoczniesz w komfortowych warunkach w domku “Zawilec”.

Łubinek

Poszukujesz miejsca idealnego na wyjazd z dziećmi. Wiesz, jak ważne jest, aby dobrze czuły się w nowym otoczeniu – takim, które zapewni im odpowiednie warunki zarówno do zabawy, jak i wypoczynku. Ważne jest dla Ciebie, aby okolica była na tyle interesująca, aby pociechy nie nudziły się, a wręcz zdobyły nową wiedzę lub umiejętności.

 

 

To doskonale się składa, bo różnorodne, liczne atrakcje, które pochłoną bez reszty zarówno dzieci, jak i dorosłych, są tutaj na wyciągnięcie ręki. Natomiast po ekscytującym dniu pełnym nowych przeżyć, odpoczniecie wygodnie w domku “Łubinek”.

Przebiśnieg

Sezon zimowy w pełni. W końcu, po całym roku oczekiwań, możesz założyć narty i szusować po stoku od rana do zmierzchu. Co więcej, dzieci również nie będą się nudzić, dzięki rozbudowanej ofercie szkółek narciarskich oraz tzw. snowparku z licznymi atrakcjami przygotowanymi specjalnie dla nich.  

 

 

Największe i najlepiej wyposażone ośrodki narciarskie znajdują się właśnie w tutejszych okolicach. A po szaleństwie na stoku, zrelaksujesz się z kubkiem pysznej kawy w ciepłym i przytulnym domku “Przebiśnieg”,

Szafirek

Chociaż promienie letniego słońca nie mają litości, to jednak gęste, wysokie lasy pozwalają choć trochę odetchnąć od upałów. A jeśli chcesz zwiedzać nawet podczas najgorętszych dni, wciąż masz wiele możliwości – podziemne trasy turystyczne, kopalnia złota lub uranu czy też najpiękniejsza w Polsce Jaskinia Niedźwiedzia.

 

 

Domek “Szafirek”, usytuowany w samym sercu lasu, zapewni Ci schronienie i komfortowe warunki niezależnie od pory roku.  

Fiołek

Cisza i spokój, a do tego orzeźwiające, górskie powietrze i piękne widoki. W takich warunkach można nawet popracować. A po pracy ruszyć na pobliski stok narciarski, wybrać się na przejażdżkę rowerem, pozwiedzać najważniejsze miejsca w regionie czy po prostu odpocząć na tarasie.

 

 

Malownicze usytuowanie Łubinowego Wzgórza sprawia, że praca zdalna w takich warunkach to prawdziwa przyjemność. Natomiast bliskość licznych atrakcji umożliwia codzienne zwiedzanie nowych miejsc. Domek “Fiołek” zapewnia odpowiedni komfort zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Startujemy od czerwca 2023 r.

W Łubinowym Wzgórzu zatrzymasz czas  w miejscu położonym w samym sercu natury, pośród gór i lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Polub Nas i obserwuj, jak powstajemy dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.