O nas

Od dawna kiełkowała w nas myśl, żeby stworzyć wyjątkowe miejsce, takie z duszą, w którym naprawdę można się zakochać.  Zawsze wierzyliśmy, że bliski kontakt z naturą to najlepszy sposób, aby zregenerować siły, zarówno te fizyczne, jak i psychiczne. Niestety w obecnym, zabieganym świecie, wielu z nas bardzo rzadko może pozwolić sobie na odpoczynek od wielkomiejskiego zgiełku. Być może to właśnie podświadoma tęsknota za tym, co pierwotnie najbliższe było człowiekowi, przyczyniła się do powstania Łubinowego Wzgórza.

 

Znaleźliśmy miejsce idealne, niczym z tych pięknych pocztówek, otoczone lasem, z widokiem na malownicze i zarazem skrywające tajemnice, górskie wzniesienia. Cisza, spokój, powiew rześkiego powietrza. Tego właśnie pragnęliśmy.

 

Budowa, jak i aranżacja domków w Łubinowym Wzgórzu, pochłonęła nas bez reszty. Chcieliśmy, aby każdy po przekroczeniu progu, poczuł się jak u siebie. Zależało nam na połączeniu tradycji z nowoczesnością, ale przede wszystkim na stworzeniu wyjątkowego klimatu, tak aby wnętrza były przytulne i samo przebywanie w nich stanowiło przyjemność.

 

Łubinowe Wzgórze to miejsce niezwykłe także pod względem lokalizacji. Liczne, różnorodne atrakcje regionu sprawiają, że nie sposób tu się nudzić i z pewnością każdy – bez względu na wiek – znajdzie coś, co go zainteresuje.

 

Do Łubinowego Wzgórza zapraszamy wszystkich – tych, którzy pragną odpocząć na łonie natury, a także poszukiwaczy przygód oraz miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego. Jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie tu to, czego poszukuje. Natomiast miłe wspomnienie o pobycie w domkach w Zieleńcu z pewnością zostanie w Waszej pamięci na dłużej.

Dlaczego my?

Kompleks 6 domków letniskowych

Do dyspozycji naszych gości są komfortowe, nowo wybudowane domki letniskowe, z kompleksowo wyposażoną kuchnią. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze domki w Zieleńcu zapewniały wszystko to, co potrzebne jest podczas wypoczynku poza miejscem zamieszkania.

Loklizacja w blisko Zieleńca

Bardzo atrakcyjna lokalizacja domków pozwala skorzystać z niezwykle różnorodnej oferty regionu. Wycieczka do Pragi, górskie wędrówki, największe ośrodki narciarskie, skalne miasta, rezerwaty przyrody, fortyfikacje zamkowe, muzea regionalne – te i wiele innych atrakcji jest na wyciągnięcie ręki.

Idealny wybór dla rodzin

Nasze domki w Zieleńcu stanowią doskonałą propozycję dla rodzin z dziećmi. Z myślą o najmłodszych, przygotowaliśmy dla nich specjalne udogodnienia. Co więcej, zarówno w bliższej, jak i dalszej okolicy, znajdują się liczne atrakcje, które z pewnością przypadną do gustu młodym odkrywcom.

Startujemy od czerwca 2023 r.

W Łubinowym Wzgórzu zatrzymasz czas  w miejscu położonym w samym sercu natury, pośród gór i lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Polub Nas i obserwuj, jak powstajemy dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.