Ośrodek narciarski Czarna Góra

Czarna Góra zapewnia wiele wrażeń wszystkim fanom zimowego szaleństwa. Na miejscu dostępnych jest ponad 14 km różnorodnych tras zjazdowych. Zadowolą one zarówno początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Trasy są doskonale oświetlone, dzięki czemu można z nich korzystać do godzin nocnych.

 

Dzięki sztucznemu naśnieżaniu, ośrodek z powodzeniem funkcjonuje również w czasie mniej sprzyjających warunków pogodowych. Wszyscy poszukujący nowych wrażeń, mogą przejechać się najdłuższym w Polsce, dwuosobowym Alpine Coaster Czarna Żmija. Jest to kolejka osiągająca prędkość do 40 km/h. Natomiast amatorzy zimowych akrobacji mają możliwość skorzystania z oferty Snow&Fun Parku. Boxy, raile, kickery czy ogromnych rozmiarów dmuchana poduszka z przygotowanym najazdem oraz dwoma kickerami, umożliwiająca próbowanie akrobacji w locie, gwarantuje niezapomnianą zabawę.

 

Ośrodek narciarski Czarna Góra to także świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi mogą skorzystać z toru snowtubbingowego przeznaczonego do jazdy na pontonach, ślizgach oraz sankach, a także dużych trampolin akrobatycznych, jak i specjalnych piankowych desek do ćwiczeń akrobacji w powietrzu.

 

Ośrodek został wyposażony w nowoczesną, super szybką kolej linową Luxtorpeda, za pomocą której, już w kilka minut możemy znaleźć się na samym szczycie Czarnej Góry. Luxtorpeda to jednak nie tylko szybki i komfortowy (dzięki podgrzewanym kanapom) sposób na dostanie się na wierzchołek, ale przede wszystkim wspaniałe górskie krajobrazy, które możemy podziwiać z wagonu. Warto pamiętać, że kolej funkcjonuje również latem, a chętni mogą zabrać na górę rower.

Startujemy od czerwca 2023 r.

W Łubinowym Wzgórzu zatrzymasz czas  w miejscu położonym w samym sercu natury, pośród gór i lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Polub Nas i obserwuj, jak powstajemy dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.