Ośrodek narciarski Říčky

Ze względu na położenie oraz doskonale przygotowane trasy narciarskie, miejsce to stanowi jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Górach Orlickich. Ośrodek narciarski Říčky jest ulokowany na południowo-wschodniej stronie szczytu Zakletý. Znajdziemy tu nowoczesne wyciągi oraz zróżnicowane trasy zjazdowe. Co więcej, w razie potrzeby stoki są sztucznie zaśnieżane. Miłośnicy zimowej aktywności mogą liczyć na ok. 4 km tras zjazdowych oraz ok. 40 km tras biegowych.

 

W ośrodku znajduje się kilka tras zjazdowych, wśród których z pewnością każdy znajdzie idealną dla siebie. Jest tutaj trasa przeznaczona wyłącznie dla doświadczonych narciarzy sportowych, trasa dla średniozaawansowanych narciarzy, dla osób początkujących oraz rodzin z dziećmi, a także trasa wyposażona w sztuczne oświetlenie, z której można korzystać także wieczorami. Co więcej, w ośrodku narciarskim Říčky znajduje się również snowpark, który zapewnia moc atrakcji.

 

W ośrodku funkcjonują szkółki jazdy na nartach, serwis sprzętu, wypożyczalnia, przechowalnia, kantor, punkt informacji, a także restauracja. Říčky to ośrodek, który posiada zaplecze na najwyższym poziomie. Dlatego też jest polecany jako jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w regionie.

Startujemy od czerwca 2023 r.

W Łubinowym Wzgórzu zatrzymasz czas  w miejscu położonym w samym sercu natury, pośród gór i lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Polub Nas i obserwuj, jak powstajemy dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.