Park dinozaurów w Karłowie

Park dinozaurów w Karłowie znajduje się u podnóża Szczelińca Wielkiego, 10 minut jazdy samochodem od uzdrowiska Kudowa Zdrój. Można do niego dotrzeć niezwykle malowniczą Drogą Stu Zakrętów.

 

W parku możemy podziwiać ponad 40 dinozaurów naturalnej wielkości. Wszystkie eksponaty zostały stworzone w taki sposób, aby jak najwierniej przedstawiały gatunki żyjące miliony lat temu. Oznacza to, że niektóre figury dinozaurów są naprawdę wysokie, co zdecydowanie zwiększa doznania.

 

Przed każdym eksponatem znajduje się tabliczka, która opisuje historię i cechy danego dinozaura. Dzięki temu wycieczka do parku jest nie tylko ekscytującym przeżyciem, ale także źródłem wiedzy. Park dinozaurów w Karłowie to miejsce, w którym świetnie mogą bawić się zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Na miejscu dostępny jest punkt gastronomiczny, a także plac zabaw dla dzieci. Co więcej, można tu również kupić pamiątki, które będą nam przypominać o wizycie w tym magicznym miejscu.

Startujemy od czerwca 2023 r.

W Łubinowym Wzgórzu zatrzymasz czas  w miejscu położonym w samym sercu natury, pośród gór i lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Polub Nas i obserwuj, jak powstajemy dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.