Zoo Łączna

Zoo Łączna znajduje się w miejscowości Łączna, blisko Mieroszewa, w odległości 20 km od Wałbrzycha. Jest malowniczo położone pomiędzy Górami Kamiennymi i Stołowymi. Na terenie ogrodu zoologicznego możemy podziwiać ponad 100 różnych gatunków zwierząt pochodzących z całego świata.

 

W Zoo Łączna możemy przyjrzeć się bliżej zwierzętom, takim jak tygrysy, kangury, małpy, wilki polarne, strusie afrykańskie, lemury czy tygrysy bengalskie. W odróżnieniu od większości innych obiektów tego rodzaju, odwiedzający przechadzają się po ścieżkach wśród pól i lasów, gdzie umiejscowione są wybiegi dla zwierząt. Co więcej, zoo umożliwia organizację pikników oraz wzięcie udziału w ognisku. Z tego powodu nie tylko dzieci, ale również dorośli mają tutaj doskonałe warunki do tego, aby interesująco spędzić wolny czas.

 

Ogród zoologiczny Łączna to nie tylko miejsce, w którym ogląda się zwierzęta, ale również zdobywa się nową wiedzę, można nakarmić oraz pogłaskać wybrane gatunki, a także aktywnie spędzić czas z bliskimi osobami.

Startujemy od czerwca 2023 r.

W Łubinowym Wzgórzu zatrzymasz czas  w miejscu położonym w samym sercu natury, pośród gór i lasów, z dala od miejskiego zgiełku.

Polub Nas i obserwuj, jak powstajemy dla Ciebie i Twoich najbliższych

 

Dziękujemy za wypełnienie formularza.

Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 12 godzin.